Category: Alternative

8 Comments

 1. Masida
  Akizahn 20.10.2019
  Features Song Lyrics for Sevana's Sevana EP album. Includes Album Cover, Release Year, and User Reviews. Lyrics. Popular Song Lyrics. Billboard Hot Upcoming Lyrics. Recently Added. Top Lyrics of Top Lyrics of Top Lyrics of
 2. Migor
  Tekazahn 14.10.2019
  maaproxnasugirivenreledroreacon.xyzinfo - Policia ka arrestuar vjeçarin Gjergji Memokondaj nga Babica e Vlorës me akuzën e kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë me të mitur. Gjykata e kishte dënuar atë me katër vite e pesë muaj burg pasi në tetor ai kishte përdhunuar një 15 vjeç.
 3. Nezil
  Shaktigul 15.10.2019
  Pro Band&Ganja - godasin në prag të dasmave me këngën 'Martesa' - Ditë më parë grupi Pro Band dhe këngëtarja e njohur Ganimete Abazi - Ganja, publikuan këngën e tyre më të re "Martesa", e cila është duke u pëlqyer nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".
 4. Dubei
  Dilabar 22.10.2019
  Dy reperët e BabaStars, Agon Amiga dhe Cozman, janë në përgatitje të një kënge tjetër të përbashkët. Kështu kanë bërë të ditur përmes rrjeteve sociale. Edhe Ylber Abdullahu edhe Agon Sylejmani kanë paralajmëruar në profilet e tyre në Instagram se së shpejti do të vijë kënga e re. Coming Soon @maaproxnasugirivenreledroreacon.xyzinfo x @cozman – Prej [ ].
 5. Vudole
  Akit 13.10.2019
  Po e nis këtë histori pak e penduar sepse tani që po e mendoj mirë ndoshta nuk duhet ta bëja, por ja që u bë dhe për mua nuk kishte më kthim mbrapa. Unë quhem Saranda, jam me origjinë nga Kosova dhe jetoj në Tiranë me familjen. Vazhdoj Fakultetin e Gjuhëve të Huaja dhe jam 20 vjeçe. Në korrik të .
 6. Bajin
  Vudojind 20.10.2019
  Por, për veç faktit që filmi do të jetë komedi, moderatori nuk ka zbuluar detaje të tjera. Nëse Elvana Gjata do të ishte apo jo pjesë dhe në filmin e dytë nuk ishte konfirmuar nga Mamaqi, por burime ekskluzive pranë maaproxnasugirivenreledroreacon.xyzinfo kanë zbuluar se Gjata nuk do të jetë më aktore kryesore, pasi vendin e asaj do e zërë një tjetër mike e Mamaqit, këngëtarja Enca Haxhia.
 7. Dabar
  Tahn 14.10.2019
  Aug 02,  · Këngëtari shumë i pëlqyer Mozzik është mjaft aktiv si në muzikë ashtu edhe në shtypin rozë duke qenë se prej muajsh është në një lidhje dashurie me një vajzë të quajtur Loredana. Vetëm pak minuta më parë Mozzik ka lançuar klipin e tij më të ri të këngës “Xhelozia”. Kënga ka ritmet tipike që i pëlqejnë Mozzik: pak rrep, pak pop dhe gjithmonë teksti me fjalë.
 8. Bazil
  Faekora 12.10.2019
  Ata kanë gjak blu dhe trashëgojnë një pasuri nga tregtia e naftës apo edhe pasurive të tjera që ka vendi i tyre. Kjo i ndihmon për të siguruar edhe jetën e brezave të shtatë pas tyre, që të jetojnë të gjithë nën një luks të ëndërrueshëm. Për t’u njohur më mirë me stilin e jetës së tyre ju sjellim fotot e mëposhtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *