Category: Classic Rock

8 Comments

 1. Vudojora
  Fezil 29.08.2019
  Rêzan Murad:SOZ Ji roj ava Ez li benda te dimam Li ser soza te Minre dabû Min digot tê werê Li ser soza xwe tê werê Şev bi nêvîbû û Taristanyaxwe bi ser minde We şand Min digot tê werê Li ser soza xwe tê werê Heyv dilêsî û ronya wê Hêdî hêdî windadi bû Û hîn min xwe bihatinate Dixapand Tenê dema beyanyê sipîdaxwe Bi ser minde diwe şand Sitêra gelawêjê Xuya.
 2. Tugor
  Yokree 20.08.2019
  maaproxnasugirivenreledroreacon.xyzinfo është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur.
 3. Tejas
  Daicage 26.08.2019
  Roza prezanton projektin e ri me Trejsin, por ka dy fjalë edhe për Encën. Xing. E Premte 21 Qershor , / Kategoria Showbiz shqiptar / Read in English. Një deklaratë që modelja Trejsi Sejdini bëri për këngëtaren Enca pak muaj më parë në emisionin “Why Not” ka nisur një sherr mes këngëtares dhe moderatores Roza Lati.
 4. Tygogar
  Maur 28.08.2019
  Apo ideja e saj është që shqiptarët në cilindo nga këto shtete të ish Jugosllavisë të krijojnë akademi shkencash mbi baza etnike dhe pastaj të integrohen me akademinë e Shqipërisë?! Të gjitha mundësitë që mund të nënkuptojë ideja që e "lumturoka" qytetaren ministre .
 5. Voodoocage
  Nat 27.08.2019
  Filmi “Besa” i Srgjan Karanoviqit, pa dyshim se është një realizim i shquar filmik, në radhë të parë për temën që trajtohet, por edhe për të gjitha segmentet krijuese, të cilat e përbëjnë një film të arrirë. E veçanta e këtij filmi është edhe për faktin se është xhiruar 10 vjet pas përfundimit të luftës në Kosovë dhe është filmi i parë i një regjisori.
 6. Yozshujinn
  Zolokazahn 24.08.2019
  Jan 24,  · Kina apo SHBA, sondazhi shpall shtetin fitues në luftimin e COVID | 15 Qershor Shkeli rregullat e karantinës, dënohet me 2 javë burg. | 15 Qershor Rrëzohet një avion i Forcave Ajrore amerikane në Detin e Veriut. Lajme të fundit. | 15 Qershor
 7. Nizuru
  Mazutilar 27.08.2019
  Apr 25,  · Të martën, në komisionin parlamentar të mediave, u zhvillua një diskutim gjysëm perfid dhe gjysëm i pafajshëm, ndërmjet deputetëve që i përkasin PS-së. Disa mbronin idenë se taksa për televizionin, që u merret shqiptarëve sëbashku me faturën e dritav.
 8. Nale
  Nelrajas 27.08.2019
  Ja çfarë shkruante Edit Durham, pas vizitës në Korçë në vitin Ajo e përshkruante kështu shkollën e Vashave: “Zonjusha Kyrias (Sevasti Qiriazi), një grua shumë e përgatitur dhe kurajoze, pati shkuar në Amerikë me ndihmën e misionarëve amerikanë, ishte trajnuar atje dhe kur u kthye në Korçë, ishte emëruar drejtoreshë e një shkolle femërore, nën patronazhin e.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *